اطلاعات جدیدی از بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim منتشر شد

پس از مدت‌ها انتظار و بی خبری از عنوان جذاب و ژاپنی ۱۳Sentinels: Aegis Rim، سازندگان آن اطلاعات جدیدی در خصوص نسخه‌ی دمو و تاریخ انتشار را در دسترس قرار دادند که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim حدود دو سال پیش و در مراسم TGS 2017 توسط استودیوی اتلوس (Atlus) معرفی شد. این بازی ابتدا قرار بود در اواخر سال ۲۰۱۸ در کشور ژاپن برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود اما به دلیل برخی مشکلات، انتشار آن با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است. گفتنی است که در این بازی امکان انتخاب ۱۳ کاراکتر مختلف وجود دارد که تجربه‌ی آن را به مراتب لذتبخش‌تر خواهد کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعاتی در خصوص داستان و تصاویر این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. همچنین جهت مشاهده‌ی تریلری از این عنوان می‌توانید به این نشانی وارد شوید.

حال اطلاعات جدیدی به صورت تصادفی از سوی سازندگان در سایت این بازی در دسترس قرار گرفته است که قرار بود خبر آن فردا منتشر شود. مطلع شدیم که به‌زودی دموی محدودی از این عنوان در اختیار بازی‌بازان کشور ژاپن قرار می‌گیرد که رایگان نخواهد بود. ۱۳Sentinels: Aegis Rim در پاییز میلادی امسال برای این کشور منتشر می‌شود اما هنوز هم تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن مشخص نیست. در صورت دریافت اخباری در این مورد، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :