استودیوی Koei Tecmo به زودی بازی جدیدی معرفی خواهد کرد

به احتمال خیلی زیاد تمامی بازی‌بازان با استودیوی کویی تکمو (Koei Tecmo) آشنایی دارند. اگر مشتاقانه منتظر عنوان بعدی این استودیو هستید، مطلع شده‌ایم که قرار است به زودی از طرف این استودیو شاهد معرفی یک بازی جدید باشیم.

کویی تمکو به خوبی توانست در چند سال اخیر ثابت کند که می‌تواند بازی‌هایی با کیفیت بسیار خوب و بالا را به بازی‌بازان ارائه دهد. این استودیو در سال ۲۰۱۷ میلادی با انتشار بازی بسیار تحسین‌ شده‌ی Nioh توانست باری دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و پس از آن نیز در سال ۲۰۱۸ دو بازی ۲ Attack on Tintan و Dynasty Warriors 9 را عرضه کرد. بازی Attack on Titan 2 با این که در حد و اندازه‌ی بازی‌ها بزرگ این نسل نبود ولی توانست نسبت به نسخه‌ی اول پیشرفت‌های بسیاری کند. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان تاکتیک همیشگی | نقد و بررسی بازی ۲ Attack On Titan را از وب‌سایت کد۹۸ مطالعه کنید. بازی Dynasty Warriors نیز متاسفانه نتوانست آن‌طور که انتظار می‌رفت عالی ظاهر شود. نقد و بررسی این بازی نیز تحت عنوان جنگ صد به تن | نقد و بررسی بازی Dynasty Warriors 9 برای شما آماده شده است. حال وقت آن رسیده است که این استودیو در اواخر نسل هشتم باری دیگر باز گردد و با معرفی یک بازی شگفت‌انگیز، اشتباهات گذشته‌ی خود را جبران کند. به نظر می‌رسد که این اتفاق به زودی خواهد افتاد. با مراجعه به وب‌سایت رسمی این استودیو با عکس زیر مواجه می‌شویم:

Koei Tecmo

طبق این عکس، باید در تاریخ ۱۵ آذر سال ۹۷ شمسی (۶ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) منتظر معرفی یک بازی جدید از طرف این استودیوی خلاق باشیم. به محض انتشار اطلاعات بیشتر شما را در جریان این اخبار خواهیم گذاشت.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :